poniedziałek, 25 lipca 2011

Żyję!!!

Daaawno nie pisałam...ale mam coś na swoje usprawiedliwienie! Nie chciałam sie wcześniej chwalić ale nareszcie udało mi się znaleźć pracę!!!! I to w dodatku w moim zawodzie - pracuję w recepcji jednego z tutejszych hoteli...uff jaka ulga - na prawdę zaczynałam świrować od ciągłego siedzenia w domu! 
Niestety zawsze jest coś za coś - teraz mam mniej czasu na moją twórczość, aczkolwiek przez ostatnie tygodnie nie próżnowałam! Pochłonął mnie jeden projekt - postanowiłam wprowadzić swój akcent w wystrój mojego miejsca pracy a zarazem zapunktować sobie na dobry początek hihi - zrobiłam nowy organizer na tzw. "registration cards" czyli na karty rejestracyjne gości hotelowych aby móc je katalogować wg nr pokoju. Poprzedni organizer nadawał się już właściwie tylko do kosza - byly to zwykłe kartki z bloku technicznego, praktycznie już bez numerów pokoi bo tak się poniszczyły. Dlatego też włożyłam trochę serca i zrobiłam coś porządniejszego - najpierw powycinałam przekładki z kartonu, następnie okleiłam papierem kolorowym a na koniec, aby były trwalsze, okleiłam przezroczystą okleiną samoprzylepną. Całość oczywiście przechowywana jest w koszyku z papierowej wikliny:-)
Zrobienie całości zajęło mi ponad 3 tygodnie...i zakończyło się wypadkiem przy pracy - już na samym końcu chciałam szybciutko dociąć tekturę aby podkleić dno..i tak się spieszyłam, że ja sierota jedna odcięłam sobie opuszek kciuka u lewej ręki nożykiem do tapet...dosłownie odcięłam...był wieczór, TŻ opatrzył ranę (grożąc przy okazji, że mi pozabiera wszystkie nożyki), wzięłam proszki przeciw bólowe i zostawiłam całą sprawę do rana i dopiero wtedy poszłam do lekarza. Okazało się, że na szwy było już za późno, także paluszek się bardzo powoli zrasta - już 3 tygodnie minęły ale powoli zaczyna "jakoś" to wyglądać. Już powoli zaczynam skręcać nowe rurki i będę próbować pleść nowe koszyczki:-) 

4 komentarze:

  1. wygląda super!!! tylko szkoda palca :( ale jak się goi to już coś ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. gratuluje pracki,oragnizer wyszedl super nio i napewno zapunktowalas;-) zapraszam po wyroznienie.

    OdpowiedzUsuń
  3. Piekne prace :) zapraszam do mnie :)

    OdpowiedzUsuń